KIM JESTEŚMY?

Czyli Polskie Stowarzyszenie Kinezjologii Zintegrowanej

Stowarzyszenie powstało z myślą o nas, praktykujących kinezjologach!

Zależy nam, aby wiedza na temat kinezjologii energetycznej była zrozumiała dla każdego, kto chce rozpocząć swoje działania w tym obszarze. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby budować jasny i przejrzysty obraz kinezjologii jako kierunku terapeutycznego. Za swój cel przyjmujemy  informowanie czym kinezjologia jest, a czym nie jest, czym i w jakim zakresie się zajmuje, a także czym się nie zajmuje.

stowarzyszenie-kinezjologii energetycznej-zespol

 

JAKO CZŁONEK STOWARZYSZENIA

będziesz miał dostęp do wielowymiarowej wiedzy o człowieku i możliwościach systemu ciało-mózg, pozwalających uruchomić mechanizmy samonaprawy i samoregulacji. Jak również, dostęp do wiedzy o wpływie szeroko pojętego stresu na funkcjonowanie organizmu człowieka.

 

Nasze działania oraz wiedzę chcemy szerzyć poprzez:

Publikowanie artykułów w wydawnictwach publistycznych i edukacyjnych

Organizację webinarów, konferencji, seminariów naukowych i wydarzeń

Współpracę z mediami

Udział w targach specjalistycznych i innych imprezach promujących kinezjologię

Głównym celem stowarzyszenia jest i będzie podejmowanie działań prowadzących do powołania zawodu kinezjologa oraz opracowanie i wdrożenie systemu certyfikacji osób oraz placówek działających w ramach kinezjologii.

 

WIEMY JAK WAŻNYM ASPEKTEM

dla każdego praktykującego kinezjologa jest ustalenie    i wdrożenie standardów pracy oraz ujednolicenie systemu i wdrożenie programów kształcenia. Dlatego też w przyszłości planujemy uruchomienie studium lub kierunku studiów podyplomowych i kwalifikacyjnych  o profilu kinezjologicznym. Członkostwo w stowarzyszeniu pozwoli nam na integrowanie środowiska kinezjologów, wzajemne wspieranie się oraz realizację wspólnych celów.

stowarzyszenie-kinezjologii-mske

Jeśli interesują Cię powyższe aspekty dołącz do nas!