Zakładka “Gabinety”

Kochani, zgodnie z zapowiedziami, Polskie Stowarzyszenie Kinezjologii Zintegrowanej działa coraz prężniej!

 Właśnie ruszyła zakładka “Gabinety” na stronie Stowarzyszenia, w której każdy członek PSKZ może wykupić roczne miejsce na liście terapeutów stosujących techniki kinezjologiczne: https://pskz.com.pl/gabinety/

Jak to działa?

1. Piszecie zgłoszenie na adres: stowarzyszeniekinezjologii@gmail.com z informacją, że chcecie, aby Wasz gabinet znalazł się na liście.

2. W odpowiedzi otrzymujecie:

👉 numer konta, na który należy wpłacić 250 zł* – kwotę za roczne wyświetlania Waszego gabinetu na liście

👉 plik Excela, gdzie zaznaczycie, w których kursach braliście udział – jeśli braliście także udział w kursach kinezjologicznych poza Akademią i wpisujecie je na listę, prześlijcie także swój certyfikat

3. Odsyłacie wypełniony plik, ewentualne certyfikaty (jeśli zdobyte na kursie/ warsztatach poza Akademią), potwierdzenie wpłaty, zdjęcie swoje i gabinetu oraz wszelkie dane teleadresowe i stronę www.

4. PSKZ publikuje Twój gabinet na liście praktyków! 

Jest to fantastyczny zbiór, gdzie docelowo zainteresowani kinezjologią będą mogli znaleźć gabinet, w którym korzysta się z kinezjologii w danym regionie/ mieście.

Myślę, że przy okazji będzie to także wspaniałe ułatwienie dla nas wszystkich, aby polecić kogoś naszym znajomym/ klientom w różnych częściach kraju (a być może nie tylko w Polsce)! 

*Stowarzyszenie nie czerpie zysków z działalności poza składkami członkowskimi, które w tym roku nie obowiązują, wpłaca się jedynie opłatę wpisową. 

Opłata za umieszczenie na liście gabinetu jest związana z utrzymaniem infrastruktury strony.

Inne artykuły

Koherencja serca

Jaką moc mają punkty serca? Punkty  serca (CV22  x KI27 L+R x CV18 x CV14) zostały opracowane przez Susan Probert (Australian Applied Physiologist) poprzez intuicyjne

Tryby palcowe

Czym są Tryby palcowe? System językowy oparty na ułożeniu rąk (podobnie jak w języku migowym lub jak mudry), w którym poszczególne palce dotykają określonych punktów

Formatting

Czym jest formatowanie? To sposób użycia kombinacji układów rąk, czyli Trybów Palcowych i punktów akupunkturowych w celu uzyskania dostępu do określonego obszaru ciała lub funkcji.

Zostań członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Kinezjologii Energetycznej